reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
İLK KEZ SİNEMA İLE TANIŞTILAR
İLK KEZ SİNEMA İLE TANIŞTILAR
reklam-93-1000x252.jpg
26.12.2018 10:39
İLK KEZ SİNEMA İLE TANIŞTILAR

Pamukkale Üniversitesi AKUT Öğrenci Topluluğu, gerçekleştirdikleri etkinlik kapsamında daha önce sinemaya gitmemiş olan 19 ilkokul öğrencisini sinemayla tanıştırdı. İlk sinema filmlerini izleyen öğrencilerin yaşadıkları mutluluk gözlerinden okundu.

 

Pamukkale Üniversitesi AKUT Öğrenci Topluluğu takdir toplayan bir etkinliğe imza attı. Topluluk, Türkiye Emekli Öğretmenler Derneği Denizli Şubesi ve diğer sponsorların desteğiyle daha önce sinemaya gitmemiş olan Honaz ilçesindeki Karaçay İlkokulu öğrencilerini sinemayla tanıştırdı.

 

Sabah kahvaltısı ile başlayan ardından sinema ile devam eden etkinliklerle minikler doyumsuz anlar yaşadı. Sinema sonrasında özel olarak hazırlanan palyaço ve maskotlar çocuklara kapıda sürpriz yaptı. Doyasıya eğlenen miniklere ayrıca tatlı, pamuk şeker ikramının yanı sıra çeşitli hediyeler dağıtıldı.

 

Daha sonrasında Çamlık Parkına götürülen minik öğrenciler hayvanat bahçesini de gezdi. Etkinlik yemek programının ardından sona erdi.

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ