reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
reklam-9-alfa.jpg
ÖZEL CERAHİ HASTANESİ 10.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI
ÖZEL CERAHİ HASTANESİ 10.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI
reklam-8-800_100y.jpg
24.12.2018 13:42
ÖZEL CERAHİ HASTANESİ 10.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Kuruluşunun 10.yıl dönümünü marla Restaurantta düzenlenen muhteşem bir gece ile kutladı.

 

Hastane yönetim kurulu, Doktorlar ve Hastane çalışanlarının katıldığı yemekli gecede hastane personeli hem kuruluş yıl dönümünü hem de yılbaşı kutlamasını bir arada eğlenerek kutladı.

 

Özel Cerrahi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çelik, yaptığı konuşmada Özel Cerrahi Hastanesinin 10 yılda büyük aşamalar kaydettiğini son 3 yıldır ise üst üste sektöründe vergi rekortmeni olduklarını belirterek emeği geçen bütün personele teşekkür etti

 

Hastaneyi açtıkları yıl ayda 250 ameliyat 2 bin civarında muayene hizmeti verebildiklerinin altını çizen Dr. Murat Çelik bugün ise ayda 1000 ameliyat sayısına 10 binlerce muayene sayısına ulaştıklarını vurguladı.

 

Bugüne kadar 6 binin üzerinde çocuğun gözlerini açmasına vesile olduklarını belirten Çelik 15 binin üzerinde kalp hastasının da şifaya kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

Çelik daha sonra Hastanede 10 yıldır hizmet veren personellerinden Raziye Özeken, Mustafa Akşit,  Günay Alan, Uğur Alıç, Ahmet Çiftçi’yi plaket ve tam altın hediye ederek onurlandırdı.

 

Hastane’de 5 yılını dolduran Mehmet Kozalı, Raziye Şahan, Şerife Subaş, Yağmur Metinöz, Emre Üstel, Ayfer Saldamlı, Zeliha Çiğnaklı, Semra Gökçeoğlu, Yasemin Üğür, Fatma Özdemir, Rabia Aşık, Hatice Karagöz, Ayşegül Toktaş, Tuğba Çakır, Emine Yamaç, Selin yazıcı’yı yarım altın,

 

3 Yılını dolduran Murat Karakol, İsmail Akal, Yakup Yıldız, Tayfun Avcı, Hasan Sungun, Ebru Ünlü, Süeda Yetiş, Raziye Dündar, Andan Menderes Özcan, Nilgün Yılmaz, Vildan Özay, Sibel Kavak, Ayşe Çetin, Ahmet Üzgün, Sultan Görmez, Güray Güdümen, İsmail Kaymakçı, Gülşah Sönmez, Ümmü Ercan, Armağan Özmen ve İbrahim Ermiş’i ise çeyrek altınla ödüllendirdi.

 

 

 Halk oyunları gösterilerinin ardından Cerrahi personeli canlı müzik eşliğinde eğlenerek unutulmaz bir gece yaşadılar.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ