reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
reklam-9-alfa.jpg
Ege Bölgesi Oda/Borsa temsilcileri Denizli’de buluştu
Denizli Ticaret Odası, 12. Ege Bölgesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon...
Ege Bölgesi Oda/Borsa temsilcileri Denizli’de buluştu
reklam-8-800_100y.jpg
10.03.2016 18:45
Ege Bölgesi Oda/Borsa temsilcileri Denizli’de buluştu
Denizli Ticaret Odası, 12. Ege Bölgesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi Ortak Akıl Toplantısı dolayısıyla Ege Bölgesi’nden oda ve borsa temsilcilerini ağırladı.

12. Ege Bölgesi TOBB Akreditasyon Sistemi Ortak Akıl Toplantısı, Denizli Ticaret Odası ev sahipliğinde Pamukkale’de düzenlendi. Ege Bölgesi’nden oda ve borsaların meclis üyeleri, genel sekreterleri ve akreditasyon sorumlularından oluşan 55 kişinin katılımıyla gerçekleşen toplantı, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Özer başkanlığında yapıldı.

Denizli Ticaret Odası’nı temsilen Genel Sekreter Ali Rıza Tekin ve Oda Akreditasyon Temsilcisi Mutlu Sözgen’in katıldığı toplantının açılışında konuşan Başkan Özer, TOBB Akreditasyon Kurulu üyelerini Denizli’de ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Oda ve borsaların bugün gelinen noktada, Türkiye’nin sosyo-ekonomik yapısı içinde önemli birer bilgi üretim ve danışma merkezleri olduğuna dikkat çeken Özer, “Bunda TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kurumlarımıza kazandırdığı sistemler ve yapıların payı büyüktür. Akreditasyon sistemi uygulamaları da bunlar arasındadır. Üyelerimiz olan firmaların her biri rekabete açık kurumlardır ve bugün dünyada kıyasıya bir yarış vardır. Odalar ve borsalar olarak bizler de ister istemez bu yarışta rol almak durumundayız. Çünkü üyelerimize en etkin şekilde rehberlik etmemiz gerekiyor.” dedi.
Özer, bölge kurumlarının gerçekleştirdiği bilgi paylaşım toplantılarını önemsediklerini belirterek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak oda ve borsaların etkin ve verimli çalışmaları konusunda her türlü destek ve katkıyı verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Yapılan açılış konuşması sonrasında toplantı gündemine geçildi. Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Ali İhsan Bozkurt’un ergonomi eğitimi ve Dr. Turgay Sehil’in Denizli’nin termal sağlık sektörü hakkında bilgi vermesinin ardından akreditasyon kriterleri gözden geçirildi ve oda/borsaların iyi uygulama sunumları yapıldı.
13. Ege Bölgesi TOBB Akreditasyon Sistemi Ortak Akıl Toplantısı’nın, İzmir Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirilmesine karar verilmesi sonrasında toplantı, Pamukkale ören yeri ziyareti ile sona erdi.
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ