reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
reklam-9-alfa.jpg
DENİZLİ “ TANGO BULUŞMASI “ İLE BİR İLKLE DAHA TANIŞTI
DENİZLİ “ TANGO BULUŞMASI “ İLE BİR İLKLE DAHA TANIŞTI
reklam-8-800_100y.jpg
05.12.2018 14:11
DENİZLİ “ TANGO BULUŞMASI “ İLE BİR İLKLE DAHA TANIŞTI

Denizli’de birçok ilkleri getiren PAHOY-TUANA DANS, bu kez “ Denizli Tango Meeting “ adı altında Türkiye’deki dans severleri 3 gün boyunca Müdavim Restaurant’da buluşturdu.

 

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla, Kocaeli gibi kentlerden gelenlerle beraber Arjantin’li dansçıların da misafir olduğu yaklaşık 250 Tango’cu, gündüzleri son 3 yılın Türkiye Şampiyonları ve 2018 Avrupa Şampiyonu İstanbul’lu Selçuk ATALAY - Müge ÜNER çiftinden tango teknikleriyle, Antalya’dan Gülşen NALBANTOĞLU’ndan kadın teknikleri dersleri aldılar.

 

İlk gece Antalya’dan katılan Dj İbrahim SEÇİLMİŞ’in müzikleri eşliğindeki Milonga’da PAHOY-TUANA DANS eğitmeni Mehmet Lütfi ELMAS - Elif YILDAN şovlarıyla geceye renk katılt.

 

Son geceki İzmirli Dj Sermet SÜNNETÇİOĞLU müzikleri eşliğindeki Milonga’da ise, Antalya’dan Mikail AKYILDIZ – Hande TÜRKER çifti ve Şampiyon Müge-Selçuk çifti izleyenleri adeta büyüledi.

 

Sabahın ilk ışıklarına kadar süren dersler ve dans gecelerinin sonunda sponsor firma Remax Optimum Furya İnşaat yetkilisi ile katılan dansçılara hediyelerini PAHOY Başkanı Deniz SEMERCİ ile TUANA DANS yetkilileri Mehmet Lütfi ELMAS ve Dilek SEMERCİ vererek, bir dahaki organizasyonlarda buluşmak üzere sözleşen dans severler son danslarını yaparak Denizli tango buluşması sona erdi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ