reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-50-reklam-90-saraybahce-2.jpg
reklam-82-unsal-branda-copy1.jpg
ÇİVRİL VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI
ÇİVRİL VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI
reklam-93-1000x252.jpg
04.12.2018 12:47
ÇİVRİL VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

Çivril Belediyesi ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen “Çivril Geleneksel Voleybol Turnuvası”  oynanan üç maç ile başladı.

 

Çivril Belediyesi ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen Çivril Geleneksel Voleybol Turnuvası oynanan üç maç ile başladı. 21 takımın mücadele edeceği turnuvada ilk maçlar Haydan-Menteş, Belence-Yuvaköy ve Karayahşiler- Çal Garası arasında düzenlendi.

 

Çivril Kapalı Spor Salonu’nda oynanan ilk maçlar seyirciye heyecanlı anlar yaşattı. Turnuvanın açılış konuşmasını yapan Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Her İnsanın hayatında spor olmalıdır. Gençlerimizin kardeşlerimizin sporla ilgilenmeleri ve yaşam biçimi haline getirerek profesyonel adımlar atmaları bizim için önemlidir.

 

Biz Çivril Belediyesi olarak her zaman üzerimize düşeni yapıyoruz. Sporun ve sporcunun daima yanındayız.  Kardeşlerimizi sporla buluşturmak ve kaynaştırmak için turnuvalar düzenliyoruz.

 

Bu bağlamda da bugün burada voleybol turnuvamıza başlıyoruz. Bu vesile ile mücadele edecek tüm takımlara başarılar dilerim.” şeklinde konuştu.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ