reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
ÖĞRETMENLERDEN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK GÖSTERİ…
ÖĞRETMENLERDEN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK GÖSTERİ…
reklam-93-1000x252.jpg
28.11.2018 14:41
ÖĞRETMENLERDEN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK GÖSTERİ…

Özel Denizli Seviye Okulları’nda 24 Kasım Öğretmenler Günü Millet Mekteplerinin açılışı ve Atatürk’ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım günü, 1981 yılından beri “24 Kasım Öğretmenler Günü” olarak kutlanmaktadır. 


Ülke çapında 24 Kasım günü bütün öğrenciler öğretmeninin bu gününü kutlar. Özel Denizli Seviye Okullarında da bu durum değişmez. Bütün öğrenciler içtenlikle öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, bir farkla…

 

 24 Kasım Öğretmenler Gününde Özel Denizli Seviye Okulları öğretmenleri öğrencilerine büyük bir gösteri hazırlar. Gelenek bu sene de değişmedi. Öğretmenler tam kadro sahnedeydi. Bütün törenlerde sahnede olan öğrenciler bu günde seyirci koltuğundaydı. Öğretmenler öğrencilerinin karşısına öğretmen kimliklerini dışarıda bırakarak çıktılar.

 

İlk olarak şehit öğretmenlerimiz saygıyla anıldı. Ardından eğitici ve öğretici yanı olan tiyatro, eğitimli insanın bu ülke için gerekliliğini ön plana çıkarırken oyuncular yine okul öğretmenleriydi. Devamında orkestra eşliğinde solo performanslar sergileyenler yine öğretmenlerdi.

 

Bununla da yetinmeyen öğretmenler öğrencilere bir de şiir dinletisi sundu. Öğrenciler “ bu kadarını da beklemiyorduk” derken sahne yine öğretmenlerden oluşan koro ekibi çıktı. Koro ekibi sahnede harika bir müzik şöleni sundu.

 

Tüm etkinliklerimiz öğretmenlerimizin özverisi ve işbirliği sayesinde çok büyük uğraşlarla hazırlandı ve öğrenciler tarafından çok beğenildi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ