reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
BİLNET OKULLARI CEO’SU FARUK TATAR, DENİZLİ KAMPUSÜNÜ ZİYARET ETTİ
BİLNET OKULLARI CEO’SU FARUK TATAR, DENİZLİ KAMPUSÜNÜ ZİYARET ETTİ
reklam-93-1000x252.jpg
28.11.2018 14:08
BİLNET OKULLARI CEO’SU FARUK TATAR, DENİZLİ KAMPUSÜNÜ ZİYARET ETTİ

BİLNET Okulları CEO’su Faruk Tatar beraberinde Genel Müdür yardımcısı Esen Ceylan ve Resmi işler Koordinatörü Bülent Düzenli ile birlikte Denizli BİLNET Okullarında temaslarda bulundu.

 

İki gün süren ziyaret esnasında tüm öğretmenler ile Hizmet İçi Eğitim seminerlerine katılan Faruk Tatar daha sonra BİLNET Okulları Denizli Kampus Müdürü Tuğba Yeşilpınar, Müdür yardımcısı Osman Çoban, Okul Kurucu Temsilcisi PDR Öğretmeni Baki Bağadır, Okul Kurucusu Matematik öğretmeni İhsan Okan Çakanel ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Seda Aktaş Bıyıklı ile birlikte okulu ve sınıfları ziyaret ederek öğrenciler ile sohbet etti.

  

Tüm dünya da yaygınlaşan 3. nesil eğitim metodunu ilk olarak Türkiye’de BİLNET okullarının uygulamaya geçirdiğini ifade eden Tatar Denizli’ye eğitim alanında yapacağımız çok hizmet var önümüzdeki süreçte bu yatırımları birer birer hayata geçireceğiz diyerek şu bilgileri verdi.

  

“Bilnet Okulları olarak eğitim kalitemizi Türkiye’nin dört bir tarafına yaymak ve bayrağımızın dalgalandığı her noktaya eğitimde yarattığımız fırsat eşitliğini taşımak için bu yola çıktık.

 

Eğitim sektörüne baktığınızda kaliteli ve yenilikçi eğitimi sunabilmek artık kurumsal vizyonu ve networku olan markaların işi olmaya başladı.

 

Çünkü tek başına sunulan eğitim- öğretim hizmetleri değil bununla birlikte 21. yüzyıla göre tasarlanmış okul fiziksel koşulları, hizmet içi eğitimleri, veli eğitimleri, öğrenciye kazandıracağınız 21. yüzyıl becerileri gibi pek çok alanda hizmet vermek zorundasınız.

  

Bizler de geleceğin dünyasına çocuklarımızı kurumsal bütünlüğün ve network’un içerisinde hazırlamak, ülkemizi geleceğe doğru adımlarla taşıma gibi değerli bir misyonu üstlendik.

 

Bilfen Şirketler Grubu ailesi olarak yaklaşık yarım asırlık bilgi birikimimizi kısa, orta ve uzun vadede planladığımız hedeflerimizle Türkiye’nin her köşesine adım adım ulaştırmak için yaklaşık 2 buçuk yıl önce bu yola çıktık.

 

 

Türkiye’deki tüm okullarımız A’dan Z’ye eşgüdümlü olarak ilerleyerek; aynı misyonla, aynı eğitim-öğretim anlayışıyla, aynı destek hizmetleriyle, kaliteli eğitim sunmaktadır.

 

Bilnet Okulları olarak aldığımız sorumluluğun bilinciyle, toplumun tüm kesimlerine örnek olacak şekilde Türkiye’de büyük bir kıvılcım olmak istiyoruz.

 

Bilnet Okulları olarak bizler ise Okul öncesinden liseye kadar bütün tasarımlarımızın merkezine öğrenciyi, veliyi ve öğretmeni alarak ihtiyaç odaklı eğitim öğretim modeli oluşturduk.

 

Bu tasarımı oluştururken 3 temel motto ile yola çıktık. Bu mottolar üzerine kurulu çok fazla alt kategorilerimiz olsa da, 3 temel mottomuzu şu şekilde açıklayabiliriz.

 

 İlk olarak akademik bir okuluz, öğretim modelimizi akademik temeller üzerine oluşturduk. 2.si yabancı dil eğitimine fazlaca önem vermekteyiz ve yabancı dili hayatın içinde öğrenciye sunmaktayız. Son olarak Disiplinli bir eğitim anlayışla hareket etmekteyiz.

  

Geçmişte özel okul denilince akla sadece belli bir kesimin çocuklarını gönderebildiği okullar olarak anılırdı. Artık özel okullar sadece yüksek gelire sahip kişilerin çocuklarını gönderebilecekleri okullar değildir. Çocuklarına ek eğitim öğretim hizmeti ve daha fazlasını aldırmak isteyen, benim çocuğuma bırakabileceğim miras ona verebileceğim eğitim yatırımıdır diyen herkesin kapısının açık olduğu eğitim kurumlarıdır. Ve Bilnet Okulları da bu anlayışla kurulmuştur.”

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ