reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN AİLELERE UMUT OLUYOR
ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN AİLELERE UMUT OLUYOR
reklam-93-1000x252.jpg
27.11.2018 14:24
ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN AİLELERE UMUT OLUYOR

Denizli’de çocuk sahibi olmak isteyen ailelere umut olan ve 2 bin 551 dosyalı hastadan 377’sini çocuk sahibi yapan Denizli Devlet Hastanesi İnfertilite Merkezi ulusal ve uluslar arası platformda da adından söz ettiriyor.

 

 İnfertilite Merkezi’nde görevli Tıbbi Histoloji ve Embriyoloji Uzmanları Dr. Mehmet Caner Özer ve Dr. Murat Serkant Ünal tarafından hazırlanan 4 bilimsel tebliğ, 3 derleme makale, 1 araştırma makalesi çeşitli ulusal ve uluslar arası dergilerde yayınlandı.

 

Tıbbi Histoloji ve Embriyoloji Uz. Dr. Mehmet Caner Özer İnfertilite Merkezi’nde çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin tetkikleri, infertilite tedavisi ve gerekirse İnseminasyon(aşılama) işlemlerinin yapıldığını söyledi.

 

Merkezde yürütülen bilimsel çalışmalardan bahseden Özer; “Kök hücrelerle ilgili yaptığımız çalışma SCI-Expended kapsamında yurtdışında bir dergide ve ulusal kongrede yayınlandı.

 

Aşılama ve üreme hücreleriyle ilgili yaptığımız çalışma Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği, Üreme Tıbbi ve Cerrahisi Derneği ve Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği kongrelerinde kabul edilip yayınlandı.

 

Yine üreme hücreleri ve kısırlık tedavileriyle ilgili makaleler Androloji Dergisi ve Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi’nde yayınlandı. 

 

Bütün bu bilimsel yazılarla Denizli Devlet Hastanesi İnfertilite Merkezi başarılı tıbbi uygulamalarının yanında bilimsel çalışmalarla da adından söz ettiriyor. Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerimizi merkezimize bekliyoruz” dedi.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ