reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-50-reklam-90-saraybahce-2.jpg
reklam-82-unsal-branda-copy1.jpg
ŞAMPİYONLUK İÇİN BİR ATEŞ DE SEN YAK
ŞAMPİYONLUK İÇİN BİR ATEŞ DE SEN YAK
reklam-93-1000x252.jpg
26.11.2018 12:45
ŞAMPİYONLUK İÇİN BİR ATEŞ DE SEN YAK

Denizlispor’a akar gelir elde etmek için ‘Şampiyonluk için bir ateş de sen yak’ sloganıyla Denizlispor çakmağı projesini başlatan başkan yardımcıları Nevzat Yakı ile Yasin Özpek, yeni projelere de imza atmak için kolları sıvadı.

 

Şimdiye kadar 80 bin civarında çakmak bastırıp satan Denizlispor’da yönetimden taraftara kadar herkes taşın altına elini koydu.

 

Kazanç hedefinin ilk etapta 1 milyon TL olduğunu açıklayan başkan yardımcısı Nevzat Yakı, “200 bin adet bastırıp 5 TL’den satışa sunduk. Bu güne kadar yaklaşık 80 bin çakmak satıldı. Buradan da kulübe 400 bin TL gelir elde edildi.

 

Bu işin içinde yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, taraftarlarımız ve özel ekibimiz de var. Devre arasına kadar hedefimize ulaşmış olacağız” dedi.

 

 “Şampiyonluk için bir ateş de sen yak” diyen başkan yardımcısı Yasin Özpek ise, “7’den 77’ye herkesin bir kere de olsa çakmak alarak Denizlispor’a şampiyonluk yolunda katkı sunmalarını istiyoruz. Bu memleket bizim, bu takım bizim.

 

O sene bu sene diyoruz” diye konuştu. Başkanlar ayrıca yeni projelere de yelken açacak. Yılbaşına özel projeler düşünen Yakı ve Özpek, kulübün rahatlaması için işlerinden ve ailelerinden ödün verdiklerini söyleyerek, “Yeter ki Denizlispor şampiyon olsun” dediler.

 

HACI SELAMOĞLU

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ