reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
AKGÜN’DEN 10 KASIM MESAJI
AKGÜN’DEN 10 KASIM MESAJI
reklam-93-1000x252.jpg
08.11.2018 17:31
AKGÜN’DEN 10 KASIM MESAJI

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 80. yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz dedi.

 

Akgün yayınladığı basın açıklamasında şunları söyledi;

  

“Artık her şey bitti!” denilen günlerde, bir milleti istiklâlini yeniden kazanmak uğrunda cesaretlendirip Milli Mücadele’ye sevk ederek, Cumhuriyet inşa eden Mustafa Kemal Atatürk; Türk milletini muasır medeniyetler seviyesine yükseltmek için yaptığı inkılaplarıyla, askeri ve siyasi dehasının yanı sıra, büyük bir fikir adamı olduğunu da bütün dünyaya ispat etmiş bir liderdir.

 

Vatan sevgisini, millet aşkını ve bağımsızlık ruhunu bizlere aşılayan Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.

 

Atatürk’ün de dediği gibi “Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş büyük medeni niteliği ve büyük medeni kabiliyeti bundan sonraki gelişmesi ile geleceğin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır.”  

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ