reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
CERRAHİ HASTANESİ YİNE VERGİ REKORTMENİ…
CERRAHİ HASTANESİ YİNE VERGİ REKORTMENİ…
reklam-93-1000x252.jpg
08.11.2018 15:23
CERRAHİ HASTANESİ YİNE VERGİ REKORTMENİ…

 Denizli Özel Cerrahi Hastanesi sağlık alanında üç yıldır vergi rekortmenliğini kimseye bırakmıyor.

 

Cerrahi Hastanesi bu yılda sağlık alanında Vergi Rekortmeni olurken sanayi kenti Denizli’de ise vergi rekortmenleri listesinde 1.686.735 TL ile 28. sıraya yükselme başarısı gösterdi.

 

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr.Murat Çelik beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Uz. Dr. Salih Özcan,  Hastane Başhekimi Op. Dr. Süleyman Kayık, Uz. Dr. Şefik Tarlan ve İşletme Müdürü Işıner Şatoğlu ile birlikte düzenlediği basın toplantısında Denizli’de sağlık alanında vergi rekortmeni olmalarının sebebini bütün ekip arkadaşları ile güler yüzlü geceli gündüzlü çalışmalarına borçlu olduklarını vurgulayarak Cerrahi ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Çelik konuşmasında şunları söyledi;

 

“Değerli basın mensubu arkadaşlar. Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Çoğunuz ile düzenlemiş olduğumuz yemeklerden tanışıyoruz. Yemeklerimize katılamayıp tanışamadığımız, ilk defa burada görüştüğümüz arkadaşlarımızla da bu yıl 11. ‘si düzenlenecek kuruluş yemeğimizde aradaki bağları güçlendirmek isteriz.

 

Geçtiğimiz 10 yılda bizden desteklerini esirgemeyen, her zaman yanımızda yer alan siz değerli basın mensubu arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür eder, bizimde elimizden geldiğince size destek olacağımızı bildirmek isterim.

 

Geçtiğimiz günlerde hastanemizde yapılsa birkaç değişiklik yaptık. Siz değerli basın mensubu arkadaşların da muhatabı değişmiş olabilir. Bundan sonra halkla ilişkiler ve basın kanadında birçoğunuzun tanıdığı Murat Karakol arkadaşımızla devam edeceğiz. İyi bir frekans yakalayacağınıza inanıyorum. Geldiğiniz için teşekkürler hepinize afiyet olsun.

 

Denizli vergi dairesinin açıkladığı vergi rekortmenleri listesinde bu yıl 28.sıradayız. Hızla büyüyen genç kurumumuzun arda arda basamak yükselterek vergi rekortmenleri listesine girmesinin haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Geçen yıl da bu başarıyı sürdürmeyi istiyoruz dedik ve bu yıl daha üstlerde yer aldık. Vergi rekortmenleri listesinde 3 yıldır yer alan özel hastaneyiz. Hekim kalitemizin yüksek olması ve arkadaşlarımızın büyük bir özveri ile çalışması bu başarıyı getirdi. Bizim en önemli hedefimiz bölgede referans hastane olmaktır. “ dedi.

 

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ