reklam-82-unsal-branda-copy1.jpg
KONKORDATO İLAN EDEN EDENE
KONKORDATO İLAN EDEN EDENE
reklam-93-1000x252.jpg
07.11.2018 15:04
KONKORDATO İLAN EDEN EDENE

Denizli’de tekstil, inşaat, turizm ve ulaşım sektörlerinden gelen konkordato haberlerine bir sektör daha eklendi. Yıllardır Denizli’ye hizmet etmekte olan bir mobilya firması daha konkordato başvurusunda bulundu.

 

Denizli’ye yıllardır hizmet eden ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren M.Teğizler Mobilya Tekstil Turizm Hayvancılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’de konkordato talebinde bulundu.

 

Son dönemde piyasalarda yaşanan nakit sıkışıklığı, döviz ve faizlerdeki aşırı yükseliş ve bankaların kredi imkanlarını kısıtlaması sonucunda, şirket işleri için gereken nakit akışını sağlamakta zorlanmaya başladığı ifade edildi.

 

Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi’ne yapılan başvuru sonucu yapılan açıklamada  “Piyasa koşullarına göre faaliyetimize devam etmek, ödeme yapımızda sürdürülebilir değişiklikler yapmak, yasal süreçleri düzenlemek adına yeniden yapılandırma süreci başlatılmıştır.

 

Bu kapsamda,  yetkili Asliye Ticaret Mahkemesine konkordato talepli başvuru yapılmış, başvuru talebimiz mahkemece uygun bulunarak gerekli tedbir kararı verilmiştir.” ifadeleri yer alıyor

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ