reklam-82-unsal-branda-copy1.jpg
BALKANAY, BÜYÜKŞEHİR İÇİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
BALKANAY, BÜYÜKŞEHİR İÇİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
reklam-93-1000x252.jpg
07.11.2018 10:54
BALKANAY, BÜYÜKŞEHİR İÇİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Arif Balkanay, Denizli Gazeteciler Cemiyetinde düzenlediği basın toplantısıyla aday adaylığını açıkladı. Balkanay açıklamasında yerel seçimlerin stratejik bir öneme sahip olduğunu belirterek, Denizli’de çağdaş kent kültürünü oluşturmak için çalışacaklarını ifade etti.

 

Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı salonunda gazeteciler ile bir araya gelen CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Arif Balkanay, düzenlediği toplantıyla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

24 Haziran seçimlerinin ardından Cumhuriyet rejimlerinden neler kaldırıldığını herkesin net bir şekilde gördüğünü belirten CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Arif Balkanay, tek adam rejiminin olduğu bir dönemde yapılacak olan yerel seçimlerin çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

 

Denizli’de çağdaş kent yaşam kültürünü oluşturmak istediğini ve bunun için çalışacağını belirten Balkanay; “Eskişehir’de bir toplantıda Büyükerşen ile bir araya geldik ve bana ‘Yılmayacaksın, söz ver’ dedi. Bende bu sözün üstüne aday adayı olmaya karar verdim.

 

Eskişehir ki Türkiye’de çağdaş kent kültürüne örnek gösterilecek bir kenttir ve kentlilerin de bu kültürün parçasıdır. Denizli’de yeni şeyler olabilir, Türkiye’de yeni şeyler olabilir ve hepimiz yeniden umutlanabiliriz” dedi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ