reklam-82-unsal-branda-copy1.jpg
TOBB ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ ANKARA’DA
TOBB ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ ANKARA’DA
reklam-93-1000x252.jpg
01.11.2018 12:51
TOBB ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ ANKARA’DA

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ortaokulu, Ankara’ya gezi düzenledi. Anıtkabir, TOBB, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret eden öğrenciler, dolu dolu bir gün geçirdi.

 

Bu yıl eğitim-öğretime açılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ortaokulu, öğrencileri için aktiviteler de düzenliyor.  TOBB Ortaokulu, geçen hafta bir grup öğrenciyi Ankara’ya götürdü. Okul Müdürü Gülçin Yapar’ın liderliğindeki TOBB Ortaokulu grubunun ilk durağı Anıtkabir oldu. Öğrenciler, burada Atatürk’ün huzuruna çıktı, Anıtkabir’in bölümlerini dolaşarak bilgi aldı.

 

TOBB Ortaokulu öğrencileri daha sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin faaliyet gösterdiği ikiz kulelere geçtiler. Burada öğle yemeğinde ağırlanan öğrencilere kurum tanıtımı yapıldı, çeşitli hediyeler verildi.  Öğrenciler, ikiz kuleler önünde bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

TOBB Ortaokulu öğrencileri, daha sonra Türkiye’nin seçkin yüksek öğrenim kurumlarından olan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’ni ziyaret ettiler ve yetkililerden bilgi aldılar. TOBB Ortaokulu öğrencilerinin Ankara’daki son durağı ise Türkiye Büyük Millet Meclisi oldu.

 

Meclis genel kurul salonu ve diğer bölümlerde inceleme yapan öğrenciler, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ülke yönetimindeki rolü ve yasama faaliyetleri hakkında da bilgiler aldılar. TOBB Ortaokulu Müdürü Gülçin Yapar, sosyal aktivitelerin de eğitimin bir parçası olduğunu belirterek, öğrencilerin vizyon sahibi olmalarını sağlayacak, ufuklarını açacak benzer etkinlikler yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ