reklam-82-unsal-branda-copy1.jpg
İŞKUR İLE PAÜ ARASINDA PROTOKOL
İŞKUR İLE PAÜ ARASINDA PROTOKOL
reklam-93-1000x252.jpg
25.09.2018 12:21
İŞKUR İLE PAÜ ARASINDA PROTOKOL

Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Pamukkale Üniversitesi Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi ve Eğitim Merkez Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

 

Yapılan protokol ile Pamukkale Üniversitesi Anabilim Dalı’na bağlı bulunan Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi ve Eğitim Merkezi’nde (AMATEM) tedavi gören hastaların, kişisel gelişimlerine katkı sağlanması, alkol ve maddeden uzak kalarak topluma uyumlarının kolaylaştırılması amaçlanıyor.

 

Pamukkale Üniversitesi AMATEM Birimi’nde tedavisi devam eden kişilere iş arama, iş kurma süreçlerinde ihtiyaç duydukları bilgi ve iletişim yöntemlerini öğrenebilmeleri için Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İş Kulübü Liderleri tarafından iş arama becerileri eğitimi verilecek.

 

 Kişilerin taburcu olduktan sonra iş hayatına entegrasyonunda kolaylaştırıcı rol alacak olan iş kulübü eğitimleri ile iş arayanlar iş görüşmelerine uygulamalı olarak hazırlanma olanağı bulacaklar. Ayrıca İş Kulübü eğitimlerine katılan firmaların insan kaynakları yetkilileri ile doğrudan bağlantı kurmaları da sağlanmış olacak. 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ