reklam-82-unsal-branda-copy1.jpg
ERCÜMENT DİLMEN C ANTRENÖR KURSU BAŞLADI
ERCÜMENT DİLMEN C ANTRENÖR KURSU BAŞLADI
reklam-93-1000x252.jpg
08.08.2018 15:11
ERCÜMENT DİLMEN C ANTRENÖR KURSU BAŞLADI

Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Denizli Şube Başkanlığı koordinesinde yapılan ve bu sene Denizlispor’un unutulmaz futbolcularından Ercüment Dilmen’in ismi verilen TFF Grassroots C Antrenör Kursu yapılan açılış töreni ile başladı.

 

Merkezefendi Belediyesi Selçukbey Spor Eğtim Merkezinde yapılan açılışa; TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Denizli Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun, TFF Eğitmenleri Muammer Birdal ile Sercan Görgülü, Merkezefendi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Çağlar Turan ve 30 kursiyer katıldı.

 

Kursa TFF’ye internet ortamında antrenörlük için başvuran 60 adayın başvurusu kabul edilirken, bu sayı 30’a indirildi.

 

Yapılan açılış töreninin ardından bu yıl kursa ismi verilen Denizlispor’un unutulmaz futbolcularından Ercüment Dilmen’in futbol hayatı sinevizyondan anlatıldı.

 

Kurs öncesi Ercüment Dilmen ile TFF Eğitmenleri Sercan Görgülü ve Muammer Birdal’a plaket verilirken, Ercüment Dilmen ve Sercan Görgülü yaşamış oldukları anıları katılımcılarla paylaştı.

 

Yapılan konuşmalar ve plaket töreninin ardından 11 gün sürecek kurs başladı. Kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlerin amatör takımlarda görev alabilecekleri açıklandı.

 

TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, Türk futboluna değer katan futbolcuların isimlerini böyle kurslara ve etkinliklere vermeye devam edeceklerini belirtirken, kursa isminin verilmesinden gurur ve mutluluk duyduğunu belirten Ercüment Dilmen, TÜFAD Denizli Şube yönetimine teşekkür etti.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ