reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
MANDALİNACI DENİZLİLİ HAYRANLARINI COŞTURDU
MANDALİNACI DENİZLİLİ HAYRANLARINI COŞTURDU
reklam-93-1000x252.jpg
05.03.2018 13:22
MANDALİNACI DENİZLİLİ HAYRANLARINI COŞTURDU

Pazarda seslendirdiği şarkılar ile sosyal medya hesaplarında izlenme rekorları kıran ve daha sonra albüm çıkartan genç sanatçı Veysel Mutlu, Boss Lounge Club farkıyla Denizlili hayranlarıyla buluştu. Genç sanatçı sahne öncesi Wernuar Restoran’ta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

 

İstanbul’da pazarlarda mandalina satışı yaparken, seslendirdiği parçalar ile sosyal medyada izlenme rekorları kıran genç sanatçı Veysel Mutlu, Boss Lounge Club farkıyla Denizlili hayranlarıyla buluştu. Pazarda seslendirdiği ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısı ve güzel sesiyle kısa sürede ün kazanan ve birçok televizyon programına katılan genç sanatçı, çıkarttığı albüm ile kısa sürede müzik listelerinde dikkat çeken isim oldu.

 

BOSS LOUNGE CLUB FARKIYLA HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Denizlili hayranlarıyla buluşmak üzere hafta sonu Denizli’ye gelen ve Boss Lounge Club farkıyla, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile Boss Lounge Club davetlilerini coşturan genç sanatçı, ünlü şarkısı ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ ile büyük beğeni topladı.

 

WERNUAR RESTORAN’TA BİLİNMEYENLERİNİ ANLATTI

Boss Lounge Club’taki sahnesi öncesi Wernuar Restoran’ta gazeteciler ile bir araya gelen ve kendisi hakkında bilinmeyenleri hayranlarıyla paylayan genç sanatçı Veysel Mutlu, kısa sürede nasıl ünlü olduğunu anlattı. Pazarda mandalina satarken, seslendirdiği şarkıların vatandaşlar tarafından görüntülenerek internette yayınlandığını ve bu videoların yoğun ilgi gördüğünü belirten Mutlu, “Videoların yoğun ilgi görmesinin ardından televizyon programcıları programlarına davet ettiler. Seslendirdiğim ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısı da adeta hit oldu ve albüm yapmaya karar verdik. Büyüklerimizin de desteği ile sahne hayatına merhaba dedik” ifadelerini kullandı.

 

WERNUAR RESTORAN VE BOSS LOUNGE CLUB TEŞEKKÜR

Denizlili hayranların sosyal medyadan yoğun ilgisi olduğunu ve Denizli’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten genç sanatçı Veysel Mutlu, “Beni bugün Denizlili hayranlarım ile buluşturan Boss Lounge Club ve ev sahipliğinden dolayı Wernuar Restoran yetkililerine çok teşekkür ediyorum” dedi.  

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ