reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
ÖZDEMİR VE ALKIN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
ÖZDEMİR VE ALKIN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
reklam-93-1000x252.jpg
03.02.2018 18:28
ÖZDEMİR VE ALKIN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Alfa Eğitim Kurumları sahibi Muhammet Özdemir, hafta sonu Deda Delux düğün salonunda düzenlenen düğün töreniyle hayatını Tuba Alkın ile birleştirdi.

 

Denizli’de eğitim camiasının yakından tanıdığı Alfa Eğitim Kurumlarının Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Özdemir, hafta sonu düzenlenen muhteşem düğün töreniyle hayatını Tuba Alkın ile birleştirdi. Deda Delux Düğün Salonlarında düzenlenen düğün törenine Özdemir ve Alkın ailelerinin yanı sıra çok sayıda davetli ve yakınları katıldı.

 

Törende ilk olarak genç çiftin nikahları kıyıldı. Düğünde Osmanlı Mehteran takımının çaldığı marşlar düğüne coşku katarken, Milli Eğitim Baş müfettişlerinden Nurettin Uçak’da Muhammet ve Tuba çiftinin nikah şahitliğini yaptı.

 

Çiftin evliliklerine şahitlik eden davetliler Özdemir, çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi. Nikah töreninin ardından düğüne geçildi. Davetlilerin alkışlarıyla sahteye çıkan çiftin mutlulukları ise gözlerinden okundu.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ