reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
ABLANIN YERİ’NDEN MUHTEŞEM AÇILIŞ
ABLANIN YERİ’NDEN MUHTEŞEM AÇILIŞ
reklam-93-1000x252.jpg
29.10.2017 20:24
ABLANIN YERİ’NDEN MUHTEŞEM AÇILIŞ

Yaklaşık 10 yıldır Sırakapılar Mahallesi’nde internet kafe olarak hizmet veren Ablanın Yeri, konsept değişikliğiyle muhteşem bir açılış gerçekleştirdi. Açılışa Denizli’nin siyaset ve sivil toplum örgütlerinden ünlü isimler de katıldı.


Kadının iş dünyasındaki ve toplumdaki gücünü, 10 yıldır kendi ayakları üzerinde durarak gösteren Ablanın Yeri Kafe, yeni konseptini bir açılışla tanıttı.


Bundan böyle Ablanın Yeri Kafe olarak hizmet vermeye devam edecek olan İşletme sahibi Nihal Eren’in muhteşem açılışına Denizli Milletvekilleri Kazım Arslan, Melike Basmacı, CHP Denizli İl Başkanı Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar, Köy Koop Denizli Bölge Birliği Başkanı Mehmet Varol, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, MHP Merkezefendi  İlçe Başkanı Yurdahan Özhan,sivil toplum örgütleri kuruluşları temsilcileri, basın mensupları ve Nihal Eren’in dost, arkadaş ve tanıdıkları katıldı.

 

Açılışta katılımcılara pilav, ayran, meşrubat ve pasta ikramı yapılırken, Ablanın Yeri’nin yeni konsepti büyük beğeni topladı.


Açılış kurdelesi, Milletvekilleri Kazım Arslan, Melike Basmacı, CHP İl Başkanı Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar ve İşletme Sahibi Nihal Eren tarafından birlikte kesilirken, Vekiller yaptıkları konuşmalarda, toplumda kadın iş gücünün toplumun kalkınmasındaki önemini dile getirerek başarı dileklerini sundular.


Bundan böyle hazır ev yemekleri, meşrubat, çay kahve satışlarının da yapılacağı mekan, geniş alanıyla nişan, doğum günü ve yaş günü yapacaklara da hizmet verecek.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ