reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
Türkiye 1.si Denizli Gelişim kolejini tercih etti
Türkiye 1.si Denizli Gelişim kolejini tercih etti
reklam-64-reklam-67-golcukler.gif
29.07.2021 12:46
Türkiye 1.si Denizli Gelişim kolejini tercih etti
LGS Türkiye birincisi Salih Şahin ile birlikte Galatasaray ve Kabataş liselerini kazanan 3 öğrenci Denizli Gelişim Kolejini tercih etti.

Bireysel ve Kitlesel başarıları ile her yıl başarılarına yenilerini ekleyen Denizli Gelişim Koleji seçkin öğrencilerin gözdesi haline geldi.

Denizli Gazeteciler Cemiyetinde basın toplantısı düzenleyerek başarılarını planlı, programlı, sabırlı ve çok çalışmaya bağlayan Denizli Koleji Kurucusu Mehmet Hayıt, Türkiye birincisi ve Türkiyenin saygın okulları Galatasaray, Kabataş gibi okulları kazanma başarısı gösteren öğrencilerin bu okulları değilde Denizli Gelişim Kolejini tercih etmelerinin kendileri adına kıvanç verici olduğunu ifade etti.

 Hayıt düzenlediği basın toplantısında;

"Bildiğiniz üzere Denizli Gelişim Koleji bu yıl yapılan LGS’de Türkiye birinciliğinin yanında kitlesel başarıda da inanılması güç sıra dışı başarılara imza attı.

 Bu defa bu başarıda adı ve imzası bulunan öğrencilerle birlikte Denizli Gelişim Koleji olarak yeni hedefler daha büyük hayaller için yola çıkıyoruz.

LGS Türkiye ve Denizli birincisi Salih Şahin ile birlikte Galatasaray Lisesini kazanan, Cem Kaymanlı, Ali Alp Yazıcı ve Mecit Kaan Şimşek yeni hayallerini gerçekleştirmek üzere Denizli Gelişim Kolejini seçmişler, lise eğitimlerine Denizli’de Denizli Gelişim Kolejinde devam edeceklerdir.

Bir okul için ülkemizde ün yapmış Galatasaray, Kabataş, Tübitak Fen, Erbakır, Aydem gibi liselere öğrenciler yerleştirmek olağanüstü bir başarıdır. 

Ancak bu öğrencilerin bu liselere yerleşip bu okullar yerine Denizli Gelişim Kolejini seçmeleri bizim için daha büyük başarı ve gurur kaynağıdır.

Yaşamımız her gün yaptığımız onlarca seçimden oluşuyor.

 Başarı ise yılmadan çalışmanın yanında yaptığımız seçimlerin sonucudur. 

Birlikte olağanüstü başarı yakaladığımız öğrencilerimizin doğru tercihleri için Denizli Gelişim Koleji ailesi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz.
Başta bizim arkamızda duran, bize her daim güvenip çocuklarını yine bizlere emanet ederek bizleri gururlandıran velilerimiz olmak üzere öğrencilerimizin olağanüstü başarısında büyük payı olan Denizli Gelişim Koleji’nin şampiyon eğitmen kadrosuna da bir kez daha teşekkür ediyoruz" dedi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ