reklam-9-reklam-56-seckin1.gif
reklam-64-reklam-62-seckin2.gif
reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-81-reklam-79-img.jpg
AYSİAD, TEKDEN HASTANESİ İLE PROTOKOL İMZALADI
AYSİAD, TEKDEN HASTANESİ İLE PROTOKOL İMZALADI
reklam-93-ege-vakfi-690x150px.png
10.10.2017 13:44
AYSİAD, TEKDEN HASTANESİ İLE PROTOKOL İMZALADI

20 yılı aşkın süredir Kayseri, İstanbul ve Denizli’de grup hastaneleri olarak hizmet veren Tekden Hastaneleri, seçkin hekim kadrosu ve uyguladığı hasta odaklı çalışmaları ile vatandaşın gönlünü kazanmaya devam ediyor.

 

“Gülmesine vesile olduğumuz her insan bizim kazancımızdır” diyen Tekden Grup Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr.Kemal TEKDEN’in sözünden hareketle Tekden Hastanesi, işbirliği içerisine girdiği kurum ve kuruluşlara uyguladığı sağlık indirimleri ile de yüzleri güldürmeye devam ediyor.

 

150’den fazla üyesi bulunan ve üyelerinin ekonomik, kültürel ve sosyal açıdan sürekli gelişmelerine yardımcı olmak ve aralarındaki ekonomik dayanışmayı kuvvetlendirmek amacıyla faaliyet gösteren AYSİAD (Avrasya Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği) ile sağlık indirimi protokolü imzalayan Denizli Tekden Hastanesi, iş dünyasına sağlık kararlar konusunda da destek olacak.

 

Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık ve Aysiad (Avrasya Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erikler’in imzaladığı protokolde AYSİAD üyeleri ve 1.derece yakınları Tekden Hastanesi’nde muayenelerde, tetkik ve tahlillerde, ameliyatlarda belli oranda uygulanacak indirimden faydalanma hakkına sahip olacaklar.

 

“SAĞLIK YATIRIMLARIMIZ İLE DENİZLİ VE DENİZLİ İNSANI KAZANDI”

 

Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cemal IŞIK yaptığı açıklamada “Tekden Hastanesi’nin sağlık hizmetlerinden faydalanan vatandaşlarımız bunun bir şans olduğunu lütfen unutmasınlar. Çünkü Tekden Hastanesi akademisyen ve uzman hekimlerinden tutun tıbbi tanı cihazlarına varana kadar en ince ayrıntısı düşünülerek vatandaşımızın hizmetine sunuldu. Bizler titiz ve ayrıcalıklı yönetim anlayışımızı kurumumuzun her noktasında uyguladık. 

Sadece Denizli’nin değil bölgenin yakından tanıdığı uzman hekimleri ile mesai yapmak bizler için onur verici. Bunun sonucunda Denizli ve Denizli insanı kazandı. Bize düşen ise halkımızın gülen yüzüne ortak olmak” dedi.

 

“TEKDEN HASTANESİ TÜRKİYE’DE KENDİNİ İSPATLAMIŞ BİR SAĞLIK KURULUŞUDUR”

 

Tekden Hastanesi’nin sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanmaları amacıyla imzalanan protokolün AYSİAD üyeleri için son derece sevindirici olduğunu söyleyen AYSİAD Başkanı Hüseyin Erikler ise “Tekden Hastanesi hizmetleri ile Türkiye’de kendini ispatlamış bir sağlık kuruluşudur.

 

Tekden ailesi ile bu anlaşmayı hayata geçirmekten dolayı son derece mutluyuz. Üyelerimize ve yakınlarına şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ