reklam-9-reklam-56-seckin1.gif
reklam-64-reklam-62-seckin2.gif
reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-81-reklam-79-img.jpg
MARANGOZCULAR İNTERMOB FUARINA 5 OTOBÜSLE KATILIYOR…
MARANGOZCULAR İNTERMOB FUARINA 5 OTOBÜSLE KATILIYOR…
reklam-93-ege-vakfi-690x150px.png
09.10.2017 12:49
MARANGOZCULAR İNTERMOB FUARINA 5 OTOBÜSLE KATILIYOR…

Reed Tüyap Fuarcılık tarafından bu yıl 30. ncusu düzenlenecek olan Uluslararası Ağaç işleme Makineleri, Kesici takımlar ve El aletleri fuarı ile eş zamanlı olarak yapılacak 20. Uluslararası Mobilya yan sanayii ve aksesuarları, Orman ürünleri ve Ahşap teknolojisi fuarı 14 – 17 EKİM 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde yeniliklerle kapılarını açarak sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

 

Fuar ile ilgili yazılı açıklama yapan Denizli Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Başkanı Halil AKBULUT  “Mobilya sektöründe öncü Ülkemiz’ deki firmaların yanı sıra yurt dışından’ da firmaların katıldığı ve ürünlerinin sergilendiği Ağaç işleri makinesi ve İntermob fuarına bu yıl ilimizden 5 otobüs ile katılım sağlayacağız.

 

Fuarları esnaflarımızın kendilerini yenilemeleri ve geliştirmeleri için çok önemli bir organizasyon olarak görüyoruz. Üyelerimizin gelişen teknoloji ve gün geçtikçe yenilenen makine ve teçhizatları yerinde görüp, inceleme ve bilgi edinmelerini, ar-ge kapsamında kendilerini geliştirmelerini çok önem veriyoruz. Esnaf odası olarak üyelerimize fayda sağlayacak olan bu tip fuar ve organizasyonlarda her zaman üyelerimizin yanında olup onlara öncülük etmeye devam edeceğiz.

 

Ayrıca sosyal ve kültürel etkinlik bakımından üyelerimiz işlerini mola vererek tarihi yarımada’ da 1 gün gezme fırsatı bulacak.

 

.1 gün konaklamalı olarak düzenlediğimiz fuara 12 EKİM 2017 Perşembe akşamı 22.00’ de Oda hizmet binamız önünden 5 otobüs üyemiz ile hareket edeceğiz, 13 EKİM 2017 Cuma günü tarihi yarımada’ da gezi ve aynı gün akşam otelde konaklama olacak. 14 EKİM 2017 Cumartesi günü fuara katılım sağlayacağız.

 

Reed Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerde sektör bazında Türkiye genelinde en fazla katılım sağlayan ve fuara ilgi gösteren ilin Denizli olduğunu söylediler ve teşekkür ettiler.

 

Bende buradan katılım sağlayan tüm üyelerime teşekkür eder ayrıca Reed Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.ye Denizli Marangozlar ve İnşaatçılar Odamıza vermiş olduğu katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ