reklam-9-reklam-56-seckin1.gif
reklam-64-reklam-62-seckin2.gif
reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-81-reklam-79-img.jpg
TÜRK TELEKOM “AVES” BAYİ TOPLANTISI MARMARİS’TE YAPILDI
TÜRK TELEKOM “AVES” BAYİ TOPLANTISI MARMARİS’TE YAPILDI
reklam-93-ege-vakfi-690x150px.png
09.10.2017 11:55
TÜRK TELEKOM “AVES” BAYİ TOPLANTISI MARMARİS’TE YAPILDI

Denizli-Muğla Türk Telekom AVES Telekom Mobil Dağıtım Merkezi bayileriyle bir araya geldi.

 

Muğla’nın Marmaris ilçesinde gerçekleştirilen toplantıya 200 bayi katıldı.

Marmaris Labranda Otel’de yapılan toplantıya Türk Telekom Satış Direktörü Sait Ayaydın, Türk Telekom Ege Grup Müdürü Hasan Bakırcı, Türk Telekom Muğla İl Müdürü Necati Salman, Denizli Bölge Müdürü Şükrü Yıldırım Demir katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını Denizli Türk Telekom Mobil Dağıtım Merkezi Aves Telekom sahibi Ali Keskin, Muhammet Karahan ve Salih Keskin yaptı.

 

Türk Telekom Satış Direktörü Sait Ayaydın da yaptığı konuşmada, Türk ekonomisinin iyi gitmesi halinde kendi sektörlerinin daha iyiye gideceğini ifade etti. Ayaydın, Bayilere ve dağıtım merkezlerine gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür etti. Ayaydın, Türk Telekom’un yaptığı atılımlarla rakiplerini geride bırakarak zirveye çıktığını, bundan sonraki süreçte hedeflerinin rakiplerle arayı açarak yollarına emin adımlarla devam etmek olduğunu belirtti. 

 

Törende en iyi gelişim göstererek 5’te 5 yapan, toplam aktivasyon şampiyonu, satış şampiyonu, en iyi performans, cihaz şampiyonu, tarife satış şampiyonu olan firmaların yetkililerine ödül verildi.

 

Misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Ali Keskin, Salih Keskin ve Muhammet Karahan,  hedeflerini büyüterek yollarına devam ettiklerini söylediler. Toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardımdan sona erdi.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ