reklam-9-reklam-56-seckin1.gif
reklam-64-reklam-62-seckin2.gif
reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-81-reklam-79-img.jpg
EV VE PLAJ GİYİMİ TASARIM YARIŞMASI’NIN TANITIM TOPLANTILARI BAŞLADI
EV VE PLAJ GİYİMİ TASARIM YARIŞMASI’NIN TANITIM TOPLANTILARI BAŞLADI
reklam-93-ege-vakfi-690x150px.png
06.10.2017 15:30
EV VE PLAJ GİYİMİ TASARIM YARIŞMASI’NIN TANITIM TOPLANTILARI BAŞLADI

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl "3D-REAMS” temasıyla 6.sının yapılacağı Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları başladı.

 

Yarışmanın tanıtım etkinlikleri kapsamında düzenlenen üniversite turlarına, 4 Ekim 2017 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Moda Tasarım Bölümü öğrencileriyle yapılan ilk toplantı ile başladı.

 

5 Ekim 2017 tarihinde ise İstanbul Aydın Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültelerinin Moda ve Tasarım Bölümü öğrencileriyle gerçekleştirildi.

 

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, DENİB Yönetim Kurulu ve Yarışma Komitesi Üyesi İsa Dal, yarışmanın Kreativ Direktörü tasarımcı Özlem Kaya, Yarışma koçu Mukaddes Başkaya, DENİB yarışma koordinatörü Şadiye Baykent ve yarışmanın organizatörü Rönesans Ajans sahibi Akif Örük'ten oluşan heyetle gerçekleştirilen tanıtım toplantıları oldukça başarılı geçti.

 

Yarışma Tanıtım toplantıları önümüzdeki günlerde, Marmara Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Ekonomi Üniversitelerinin Güzel Sanatlar Fakültelerinde devam edecek. 

 

Son başvuru tarihi 9 Kasım 2017 olarak belirlenen yarışmanın, ön elemesi 13 Kasım tarihinde DENİB’te gerçekleştirilecek.

 

Yarışmaya başvurmak isteyen adayların, başvuru koşulları ve yarışmaya ilişkin detaylı bilgiye yarışma web sitesinden ulaşmaları mümkündür.

 

 http://www.evveplajgiyimiyarismasi.com

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ