reklam-9-reklam-56-seckin1.gif
reklam-64-reklam-62-seckin2.gif
reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-81-reklam-79-img.jpg
ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI
ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI
reklam-93-ege-vakfi-690x150px.png
02.10.2017 20:40
ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

Pamukkale Üniversitesi ve Yüksekokulları ile üniversite yurdunun sorunları ve güvenliğinin görüşüldüğü Üniversite Güvenlik Toplantısı, Vali Hasan Karahan başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Valilikte Makam Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya; Vali Hasan Karahan, Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk, PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz, KYK Müdürü Alaeddin Aktaş ile diğer yetkililer katıldı.

 

Toplantıda konuşan Vali Hasan Karahan, üniversite ile ilgili tüm sorunları ve talepleri değerlendireceklerini söyleyerek; “Zaman içerisinde bu taleplerde veya sorunlarda revizyon gerekirse o revizyonları tekrar tekrar değerlendirip huzurlu bir eğitim öğretim yılı geçmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz ve gereken bütün tedbirleri alacağız. Bu konuda Denizlili vatandaşlarımız, öğrencilerimiz, veliler ve öğretim üyelerimiz müsterih olsunlar. En huzurlu şekilde 2017-2018 eğitim-öğretim yılını geçireceğimize inanıyorum” dedi.

 

Daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Halil Dirik slayt eşliğinde katılımcılara, üniversite yerleşkesi, yerleşke çevresi ve ilçelerde bulunan MYO’da alınan ve alınacak olan güvenlik tedbirleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ