reklam-9-reklam-56-seckin1.gif
reklam-64-reklam-62-seckin2.gif
reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-81-reklam-79-img.jpg
Hayırsever İşadamı İbrahim Tan’dan Anlamlı Bağış
Hayırsever İşadamı İbrahim Tan’dan Anlamlı Bağış
reklam-93-ege-vakfi-690x150px.png
26.09.2017 14:45
Hayırsever İşadamı İbrahim Tan’dan Anlamlı Bağış

Hayırsever İşadamı İbrahim Tan, tam donanımlı bir ambulansı İlimiz hizmetine kazandırdı. Hayırsever işadamı, ambulansı Vali Hasan Karahan’ın katıldığı törenle İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslim etti.

 

Valilik önünde düzenlenen törene; Vali Hasan Karahan, İl Sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı ve Hayırsever İşadamı İbrahim Tan katıldı.

 

Denizli’de ambulans sayısının arttırılması yönünde ihtiyaca katkıda bulunmak için bir bağışta bulunduğunu söyleyen Hayırsever İşadamı İbrahim Tan; “Sağlık alanında bir Sağlık Ocağı yaptırmayı düşünüyordum. Ancak acil olarak bir ambulansa ihtiyaç olduğunu öğrendim. İnşallah önümüzdeki zamanlarda Sağlık Ocağını da yapmak nasip olur. Denizli’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Hayırsever İşadamı İbrahim Tan’a İlimize yaptığı anlamlı bağış dolayısıyla Denizlililer adına teşekkür eden Vali Hasan Karahan ise; “Alınan bu ambulans ile İlimizdeki ambulans sayısı 97 oldu.

 

Acil Sağlık Hizmetlerindeki araçlarımızın zamanla modernize edilmesi, yenilenmesi gerekiyor. Hayırseverimizin sağlık alanındaki başvurusunu biz de bu şekilde değerlendirelim dedik. Modern ve güzel bir aracı 112 Acil Servis bünyemize kazandırmış olduk.

 

Ambulansımızın görev yapacağı alanda sağlık hizmetleri daha hızlı bir şekilde karşılanacak. Hayırseverimiz İbrahim Tan’a teşekkür ediyoruz, diğer hayırseverlerimize de örnek olmasını diliyoruz” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından Hayırsever İşadamı İbrahim Tan, İlimiz hizmetine sunulmak üzere tam donanımlı ambulansın anahtarını Vali Hasan Karahan’a teslim etti.

 

Vali Hasan Karahan da, sağlık alanında verdiği destekten ötürü Hayırsever İşadamna Denizli halkı adına teşekkür ederek plaket takdim etti. Vali Karahan ve Hayırsever İşadamı daha sonra ambulansı inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 

Ambulansın Denizli Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vereceği öğrenildi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ