reklam-9-reklam-56-seckin1.gif
reklam-64-reklam-62-seckin2.gif
reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-81-reklam-79-img.jpg
ODTÜ YENİ EĞİTİM YILINA MERHABA DEDİ…
ODTÜ YENİ EĞİTİM YILINA MERHABA DEDİ…
reklam-93-ege-vakfi-690x150px.png
15.09.2017 13:40
ODTÜ YENİ EĞİTİM YILINA MERHABA DEDİ…

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okullarında 2017–2018 Eğitim ve öğretim yılı düzenlenen muhteşem bir törenle başladı.

 

ODTÜ Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr. Okan Tarhan, yönetim kurulu üyeleri Prof. Dr. Canan Çilingir, Prof. Dr. Yavuz Ataman, Prof. Dr. Hüsnü Enginarlar öğrenci velilerinin de katılığı açılış töreni büyük bir coşkuya sahne oldu.

 

Denizli’de 1998 yılında 60 öğrenci ve 16 öğretmeniyle Eğitim -Öğretim hayatına başlayan bu yolculukta başarılarını katlayarak sürdüren ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okulları, 2013 yılında ortaokul binasını 2017 itibari ile de anasınıfı ve lise binası tamamlayarak büyük bir kampusa dönüştü.

 

2017–2018 Eğitim-Öğretim Yılında anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lisesiyle tam bir kampus dönüşen ODTÜ de, Dört adet anasınıfı, 12 adet ilkokul sınıfı, 11 adet ortaokul sınıfı, 8 adet lise sınıfı ile toplam 672 öğrencisi, 85 öğretmeni ve 4 yöneticisi ile yirminci eğitim öğretim yılına merhaba dedi.

 

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okulları Müdürü Kenan Ömeroğlu, yeni eğitim ve öğretim yılı açılışında yaptığı konuşmada; Okulumuz Türkiye’nin en önde gelen okulları arasında olmak ve uluslararası düzeyde adını duyurmak için mücadele etmektedir.

 

 Öğrencilerimizin 21.yüzyıl becerilerini edinmeleri için donanımlı ve sürekli kendini yenileyen eğitim öğretim kadrosu ile öğrenme ortamları çeşitlendirilmektedir.

 

2017–2018 Eğitim-Öğretim Yılı’na girerken yirminci yılında olmanın haklı gururunu yaşayan Özel Denizli ODTÜ Okulları açılış töreni büyük bir coşku ile gerçekleştirilmiştir.

 

Katılımlarıyla bizleri onurlandıran ODTÜ Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr. Okan Tarhan, yönetim kurulu üyeleri Prof. Dr. Canan Çilingir, Prof. Dr. Yavuz Ataman, Prof. Dr. Hüsnü Enginarlar’a ve öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum.”dedi.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ