reklam-9-reklam-56-seckin1.gif
reklam-64-reklam-62-seckin2.gif
reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-81-reklam-79-img.jpg
ÖZEL ARTI KOLEJİ’NDEN BÜYÜK BAŞARI
ÖZEL ARTI KOLEJİ’NDEN BÜYÜK BAŞARI
reklam-93-ege-vakfi-690x150px.png
30.08.2017 22:17
ÖZEL ARTI KOLEJİ’NDEN BÜYÜK BAŞARI

Artı Koleji tüm öğrencilerini Anadolu liselerine yerleştirme başarısı gösterdi.

 

Kurucu temsilcisi Prof. Dr Bülent Topuz, 20 yıllık geçmişi olan Özel Çamlık Koleji, son üç yıldır eğitim öğretim hayatına Artı Koleji olarak devam  ettirdiklerini belirterek   başarılarının gün geçtikçe artırdıklarını ifade etti.


Topuz yaptığı açıklamada;  "Özel Artı Koleji, son olarak TEOG sınavında büyük bir başarı göstermiş ve mezunlarının tamamı daha ilk tercihlerinde sınavla öğrenci alan bir liseye yerleşme başarısını göstermişlerdir.


Toplam 18 mezun öğrenciden üç öğrenci Denizli’de ilk 100 öğrenci arasına girerken, beş öğrenci ilk beşyüz arasına, sekiz öğrenci ilk bin arasına, 12 öğrenci ilk 2000 arasına girmiştir. Bu başarılı sonuçlarla öğrencilerin üçü Erbakır Fen Lisesi olmak üzere, toplam beş öğrenci fen liselerine yerleşirken, diğer mezunlarımızın tamamı bir Anadolu lisesine yerleşmişlerdir.


Artı koleji akademik başarısının yanı sıra, sosyal, kültürel ve sportif çalışmalarla öğrencilerin sağlıklı gelişimini destekleyen bir anlayışa sahiptir. Kolej, butik okul niteliğinde olup, tüm öğretmenler tüm öğrencileri tanımaktadır. Çocuklar kalabalıkların içinde kaybolmadıkları için kendilerini birer birey olarak hissetmeleri desteklenmektedir. Önümüzdeki yıllarda adını sıkça duyacağımız bir eğitim kurumu olacaktır.


Başarılarımız artarak devam edecektir. " dedi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ