reklam-9-reklam-56-seckin1.gif
reklam-64-reklam-62-seckin2.gif
reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-81-reklam-79-img.jpg
BULDAN FESTİVALİNDE DÜNYA STARLARI
BULDAN FESTİVALİNDE DÜNYA STARLARI
reklam-93-ege-vakfi-690x150px.png
17.07.2017 15:12
BULDAN FESTİVALİNDE DÜNYA STARLARI

Geçen yıl Hadise’yi getirerek olay olan Buldan Festivali bu yılda dünya starlarını Buldan’da ağırlayacak.

 

Denizli’nin Buldan ilçesinde bu yıl 22. Düzenlenecek olacak Buldan Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’ne dünyaca ünlü sanatçılar geliyor.18–19–20 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek olan festivalde bu yıl ilk kez yabancı sanatçılar sahne alacak. Dünyaca ünlü, parçaları gençler tarafından büyük beğeniyle dinlenen 28 yaşındaki Köstence, Romanya doğumlu Alexandra Stan 19 Ağustos Cumartesi, 25 yaşındaki Suceava, Romanya doğumlu Otilia 20 Ağustos Pazar gecesi, Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nde sahneye çıkacak.

 

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, “bu yıl 22.sini düzenleyeceğimiz Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nde çıtayı biraz daha yükseltmek istedik.

 

Dünyaca ünlü Sultaniye üzümümüzün yanında halen kazıları devam eden ve bu güne kadar muhteşem eserlerin gün yüzüne çıkarıldığı antik Tripolis kentini daha iyi ve dünyaya duyurabilmek için gençlerin çok sevdiği iki yabancı sanatçı ile Tripolis kentini daha iyi ve dünyaya duyurabilmek için gençlerin çok sevdiği iki yabancı sanatçı ile anlaştık. Umuyoruz ki Alexandra Stan ve Otilia’nın bu tanıtıma katkıları çok olacaktır.” dedi. 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ