reklam-9-reklam-56-seckin1.gif
reklam-64-reklam-62-seckin2.gif
reklam-38-gazeteilan2.jpg
reklam-81-reklam-79-img.jpg
DEHA ailesinin mutlu günü
DEHA ailesinin mutlu günü
reklam-93-ege-vakfi-690x150px.png
10.07.2017 16:43
DEHA ailesinin mutlu günü

Deha Tv Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Çelik’in oğlu Rifat Çelik, hafta sonu düzenlenen görkemli bir tören ile hayatını Başak Aygün ile birleştirdi. Genç çiftin nikâhını ise Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı.

 

Denizli medyasının yakından tanıdığı ve Deha Tv Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Çelik ile eşi Fatma Çelik’in oğulları Rifat Çelik, hafta sonu düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile hayatını Serpil ve Necdet Aygün’ün biricik kızları Başak Aygün ile birleştirdi.

 

Karahayıt’ta bulunan Lycus River Otel’de düzenlenen düğün törenine Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Daire Başkanı Ömer Özer, Deha Tv Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çelik ile eşi Canan Çelik, Çelik ailesi, Aygün ailesiyle çok sayıda davetli katıldı.

 

Otele davetlilerin alkışı ve havai fişek gösterileriyle giren genç çiftin nikâhlarını ise Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı.

 

Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Zolan, evlilik kurumunun önemine vurgu yaptı. Başkan Zolan’ın konuşmasının ardından Rifat ve Başak çifti bir ömür boyu birlikte yaşamak için davetliler huzurunda ‘Evet’ dedi.

 

Nikah törenini ardından davetliler gece geç saatlere kadar eğlendi. Gecenin ilk dansını ise genç çift yaptı. 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ